Ansatte

Administrasjon og ledelse

Gard Tekrø Rolid

952 67 752
getek@fagskolen-innlandet.no
Rektor

Frank-Jørgen Vangen

958 12 313
frank-jorgen.vangen@fagskolen-innlandet.no
Assisterende rektor

Roy Jakobsen

911 17 260
roy.jakobsen@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk

Arne S. Høy

942 04 000
arne.hoy@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Hilde Merete Støen

905 97 077
hilde.merete.stoen@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder elektro

Anne Rørvik

913 65 984
anne.jorgensen.rorvik@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder FDV, KEM og IT

Trond Eftedal

905 26 744
trond.eftedal@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder administrasjon, ledelse, økonomi og markedsføring

Line Narvesen Jørgentvedt

482 88 937
line.narvesen.jorgentvedt@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder helsefag og landbruksfag

Morten Arnesen

907 61 951
morten.arnesen@fagskolen-innlandet.no
Rådgiver

Anne Berit Ramstad Olsen

95262555
anne.berit.ramstad.olsen@fagskolen-innlandet.no
Sekretær

Bente Marie Normann

958 21 873
bente.marie.normann@fagskolen-innlandet.no
Sekretær

Ingeborg Øyhus Svendsen

907 03 093
ingeborg.oyhus.svendsen@fagskolen-innlandet.no
Sekretær

Herman Amundsen Strandvik

90115841
herman.amundsen.strandvik@fagskolen-innlandet.no
Kontorlærling

Anlegg

Arne S. Høy

942 04 000
arne.hoy@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Audun Strandlie

995 20 798
audun.strandlie@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Harald Fallsen

954 32 401
harald.berg.fallsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Karl Holden

952 62 563
karl.holden@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ole Harald Hoel

905 62 364
ole.harald.hoel@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Svein Arne Rudi

974 00 723
svein.arne.rudi@fagskolen-innlandet.no
Lærer

BIM

Arne S. Høy

942 04 000
arne.hoy@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Johan Wedeen

+46 70757 4279
per.johan.wedeen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Mogos Medhanie Hadgu

968 55 023
mogos.medhanie.hadgu@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Trond Erik Fugleberg

918 26 110
trond.erik.fugleberg@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Bygg

Arne S. Høy

942 04 000
arne.hoy@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Arne Ivar Petersborg

414 75 875
arne.ivar.petersborg@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Atle Solbakken

468 99 675
atle.solbakken@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Audun Strandlie

995 20 798
audun.strandlie@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Bodil Nørdsti

976 46 118
bodil.nordsti@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Grim Okstad

905 30 970
grim.okstad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Harald Fallsen

954 32 401
harald.berg.fallsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Håvar G. Aabol

970 45 142
havar.aabol@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Karl Holden

952 62 563
karl.holden@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Merhawit Debessai Habtetsion

46 269 072
merhawit.debessai.habtetsion@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ole Harald Hoel

905 62 364
ole.harald.hoel@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ole Jakob Hoel

41437015
ole.jakob.hoel@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Svein Arne Rudi

974 00 723
svein.arne.rudi@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Elektro

Hilde Merete Støen

905 97 077
hilde.merete.stoen@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder elektro

Berit Irene Bergset

901 05 595
berit.irene.bergset@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Faid Barkahoum

975 92 925
barkahoum.faid@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Jon Petter Ellingsgård

952 62 566
jon.petter.ellingsgard@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Knut Drage

900 55 243
knut.drage@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Per Erik Løvholm

952 62 578
per.erik.lovholm@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Rune Lars Haram

952 62 571
rune.lars.haram@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Svein Olav Rolfstad

952 62 584
svein.olav.rolfstad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Tom Jakobsen

924 50 700
tom.jakobsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Wojciech Zmudzinski

902 34 658
wojciech.zmudzinski@fagskolen-innlandet.no
Lærer

FDV

Anne Rørvik

913 65 984
anne.jorgensen.rorvik@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder FDV, KEM og IT

Glenn Larsen

994 38 277
glenn.larsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Roy Peistorpet

913 78 969
roy.peistorpet@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Trond Bjørge

911 75 244
trond.bjorge@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Helse- og landbruksfag

Anne Olstad Gulliksen

404 85 775
anne.olstad.gulliksen@fagskolen-innlandet.no

Line Narvesen Jørgentvedt

482 88 937
line.narvesen.jorgentvedt@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder helsefag og landbruksfag

Hilde Hauge Langeland

922 44 939
hilde.hauge.langeland@fagskolen-innlandet.no
Prosjektleder grønn satsing

Eli Nesset

971 23 677
eli.merethe.nesset@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Monica Skarseth Nilssen

99604271
monica.skarseth@oppland.org
Lærer

Sølvi Fjellestad

483 51 877
Solvi.Fjellestad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ann Sofie Rekslen

951 77 082
ann.sofie.rekslen@fagskolen-innlandet.no
Lærer/helserådgiver

Hege Krüger

996 24 360
hege.kruger@fagskolen-innlandet.no
Lærer/helserådgiver

IT-fag

Anne Rørvik

913 65 984
anne.jorgensen.rorvik@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder FDV, KEM og IT

Johan Bjørseth

46892795
johan.bjorseth@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Maths Austeng

932 03 666
Maths.Austeng@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Morten Schjørlien

930 27 163
morten.schjorlien@fagskolen-innlandet.no
Lærer

KEM

Anne Rørvik

913 65 984
anne.jorgensen.rorvik@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder FDV, KEM og IT

Arild Kvikstadhagen

416 13 212
arild.kvikstadhagen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Sverre Løvholm

99204575
Lærer

Trond Gran Holte

977 29 839
trond.gran.holte@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Øyvind Norland

414 36 999
oyvind.norland@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ledelse, økonomi og markedsføring

Edvard Stavseth

482 58 935
edvard.sigurd.stavseth@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Grim Okstad

905 30 970
grim.okstad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Lars Harald Lied

45488152
lars.harald.lied@fagskolen-innlandet.no
Lærer

May Andersen

907 62 725
may.christin.andersen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ola Onsrud

913 87 015
ola.onsrud@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Rikke F. Kristiansen

994 54 699
rikkri@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Steinar Gjerde

922 21 427
steinar.gjerde@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Logistikk

Roy Jakobsen

911 17 260
roy.jakobsen@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk

Eivind Voldheim

977 09 076
eivind.voldheim@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Frode Glomstad

911 59 100
frode.glomstad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ruth Laeskogen Hoff

907 39 781
ruth.laeskogen.hoff@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Realfag

Anita Lyngve

91741697
anita.lyngve@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Håvard Broberg

469 57 217
havard.broberg@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Marte Gunleiksrud

926 66 916
marte.gunleiksrud@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Vidar Lillehaug

980 55 396
vidar.lillehaug@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Teknikk og industriell produksjon

Roy Jakobsen

911 17 260
roy.jakobsen@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk

Jan Erik Vold

934 17 916
jan.erik.vold@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Knut Martin Frøsaker

98264588
knut.martin.frosaker@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Mette Westgård

952 62 580
mette.westgard@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Morten Sagstuen

91371721
morten.sagstuen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Pål Reinertsen

920 33 311
pal.reinertsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Tommy Bekk

90649399
tommy.bekk@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Yngve Brovold

414 14 374
yngve.brovold@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Yrkesrettet kommunikasjon

Ane Fosse

984 00 838
ane.fosse@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Bjørn Erik Rygg Lunde

41414150
bjorn.erik.rygg.lunde@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Jorid Stenen

982 04 306
jorid.stenen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Kjell Kaasa

984 52 383
kjell.kaasa@fagskolen-innlandet.no
Lærer

IT-avdelingen

Einar Wedøe

954 97 280
einar.wedoe@fagskolen-innlandet.no
IKT-koordinator

Trond Endrestøl

952 62 567
trond.svendsby.endrestol@fagskolen-innlandet.no
IT-ansvarlig

Sindre Nordhagen Baarlund

94148456
IT-lærling

Vaktmestere og renhold

Rune Amundsen

476 96 095
rune.amundsen@fagskolen-innlandet.no
Ledende vaktmester

Kay Thi Aye

kay.thi.aye@fagskolen-innlandet.no
Renholder

Thairat Khamongsha

905 45 224
Renholder

Eva Bekkelund

414 56 256
eva.bekkelund@fagskolen-innlandet.no
Renholdsleder

Tor Frydenlund

952 62 558
tor.frydenlund@fagskolen-innlandet.no
Vaktmester

Velg Kategori: