Ansatte

Administrasjon og ledelse

Gard Tekrø Rolid

952 67 752
getek@fagskolen-innlandet.no
Rektor

Frank-Jørgen Vangen

958 12 313
frank-jorgen.vangen@fagskolen-innlandet.no
Assisterende rektor og avdelingsleder teknikk og industriell produksjon

Arne S. Høy

942 04 000
arne.hoy@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Hilde Merete Støen

905 97 077
hilde.merete.stoen@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder elektro

Anne Rørvik

913 65 984
anne.jorgensen.rorvik@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder FVD, KEM og IT

Trond Eftedal

905 26 744
trond.eftedal@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder administrasjon, logistikk, ledelse, økonomi og markedsføring

Line Narvesen Jørgentvedt

482 88 937
line.narvesen.jorgentvedt@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder helsefag og landbruksfag

Morten Arnesen

907 61 951
morten.arnesen@fagskolen-innlandet.no
Rådgiver

Anne Berit Ramstad Olsen

95262555
anne.berit.ramstad.olsen@fagskolen-innlandet.no
Sekretær

Bente Marie Normann

918 33 089
bente.marie.normann@fagskolen-innlandet.no
Sekretær

Ingeborg Øyhus Svendsen

901 15 841
ingeborg.oyhus.svendsen@fagskolen-innlandet.no
Kontorlærling

Anlegg

Arne S. Høy

942 04 000
arne.hoy@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Audun Strandlie

995 20 798
audun.strandlie@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Frøy Corneliussen

991 24 682
froy.mikaela.corneliussen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Harald Fallsen

954 32 401
harald.berg.fallsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Karl Holden

952 62 563
karl.holden@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Leif Magnus Hagen

915 42 625
leif.magnus.hagen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ole Harald Hoel

905 62 364
ole.harald.hoel@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Svein Arne Rudi

974 00 723
svein.arne.rudi@fagskolen-innlandet.no
Lærer

BIM

Arne S. Høy

942 04 000
arne.hoy@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Mogos Medhanie Hadgu

968 55 023
mogos.medhanie.hadgu@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Trond Erik Fugleberg

918 26 110
trond.erik.fugleberg@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Bygg

Arne S. Høy

942 04 000
arne.hoy@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Arne Ivar Petersborg

414 75 875
arne.ivar.petersborg@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Atle Solbakken

468 99 675
atle.solbakken@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Audun Strandlie

995 20 798
audun.strandlie@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Bodil Nørdsti

976 46 118
bodil.nordsti@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Grim Okstad

905 30 970
grim.okstad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Harald Fallsen

954 32 401
harald.berg.fallsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Håvar G. Aabol

970 45 142
havar.aabol@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Karl Holden

952 62 563
karl.holden@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ole Harald Hoel

905 62 364
ole.harald.hoel@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Svein Arne Rudi

974 00 723
svein.arne.rudi@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Elektro

Hilde Merete Støen

905 97 077
hilde.merete.stoen@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder elektro

Berit Irene Bergset

901 05 595
berit.irene.bergset@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Faid Barkahoum

975 92 925
barkahoum.faid@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Jon Petter Ellingsgård

952 62 566
jon.petter.ellingsgard@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Knut Drage

900 55 243
knut.drage@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Per Erik Løvholm

952 62 578
per.erik.lovholm@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Rune Lars Haram

952 62 571
rune.lars.haram@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Svein Olav Rolfstad

952 62 584
svein.olav.rolfstad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Tom Jakobsen

924 50 700
tom.jakobsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Wojciech Zmudzinski

902 34 658
wojciech.zmudzinski@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Yngve Brovold

414 14 374
yngve.brovold@fagskolen-innlandet.no
Lærer

FDV

Anne Rørvik

913 65 984
anne.jorgensen.rorvik@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder FVD, KEM og IT

Ola Dølven

908 59 052
ola.dolven@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Roy Peistorpet

913 78 969
roy.peistorpet@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Trond Bjørge

911 75 244
trond.bjorge@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Helse- og oppvekstfag

Line Narvesen Jørgentvedt

482 88 937
line.narvesen.jorgentvedt@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder helsefag og landbruksfag

Aud Irene Larsen

410 38 777
aud.irene.larsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Eli Nesset

971 23 677
eli.merethe.nesset@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Sølvi Fjellestad

483 51 877
Solvi.Fjellestad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ann Sofie Rekslen

951 77 082
ann.sofie.rekslen@fagskolen-innlandet.no
Lærer/helserådgiver

IT-fag

Anne Rørvik

913 65 984
anne.jorgensen.rorvik@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder FVD, KEM og IT

Maths Austeng

932 03 666
Maths.Austeng@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Morten Schjørlien

930 27 163
morten.schjorlien@fagskolen-innlandet.no
Lærer

KEM

Anne Rørvik

913 65 984
anne.jorgensen.rorvik@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder FVD, KEM og IT

Arild Kvikstadhagen

416 13 212
arild.kvikstadhagen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Øyvind Norland

414 36 999
oyvind.norland@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ledelse, økonomi og markedsføring

Trond Eftedal

905 26 744
trond.eftedal@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder administrasjon, logistikk, ledelse, økonomi og markedsføring

Edvard Stavseth

482 58 935
edvard.sigurd.stavseth@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Grim Okstad

905 30 970
grim.okstad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

May Andersen

907 62 725
may.christin.andersen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ola Onsrud

913 87 015
ola.onsrud@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Rikke F. Kristiansen

994 54 699
rikkri@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Steinar Gjerde

922 21 427
steinar.gjerde@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Logistikk

Trond Eftedal

905 26 744
trond.eftedal@fagskolen-innlandet.no
Avdelingsleder administrasjon, logistikk, ledelse, økonomi og markedsføring

Frode Glomstad

911 59 100
frode.glomstad@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Roy Jakobsen

911 17 260
roy.jakobsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ruth Laeskogen Hoff

907 39 781
ruth.laeskogen.hoff@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Realfag

Håvard Broberg

469 57 217
havard.broberg@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Marte Gunleiksrud

926 66 916
marte.gunleiksrud@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Vidar Lillehaug

980 55 396
vidar.lillehaug@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Teknikk og industriell produksjon

Frank-Jørgen Vangen

958 12 313
frank-jorgen.vangen@fagskolen-innlandet.no
Assisterende rektor og avdelingsleder teknikk og industriell produksjon

Jan Erik Vold

934 17 916
jan.erik.vold@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Mette Westgård

952 62 580
mette.westgard@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Pål Brekke

958 01 273
pal.brekke@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Pål Reinertsen

920 33 311
pal.reinertsen@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Per Anders Dahl

908 52 566
per-anders.dahl@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Yrkesrettet kommunikasjon

Håvard Lund

414 75 505
havard.lund@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Kjell Kaasa

984 52 383
kjell.kaasa@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Tor Alfred Hauge

924 85 224
tor.alfred.hauge@fagskolen-innlandet.no
Lærer

Ane Fosse

984 00 838
ane.fosse@fagskolen-innlandet.no
Lærer/ PP-rådgiver

IT-avdelingen

Trond Endrestøl

952 62 567
trond.svendsby.endrestol@fagskolen-innlandet.no
IT-ansvarlig

Emil Nordli

932 40 292
emil.nordli@fagskolen-innlandet.no
IT-lærling

Bibliotek

Laila Knudsen

952 62 557
laila.knudsen@fagskolen-innlandet.no
Bibliotekar

Vaktmestre og renhold

Rune Amundsen

476 96 095
rune.amundsen@fagskolen-innlandet.no
Ledende vaktmester

Åse Østbye

952 62 559
ase.ostby@fagskolen-innlandet.no
Renholder

Kay Thi Aye

kay.thi.aye@fagskolen-innlandet.no
Renholder

Khamongsha Thairat

905 45 224
Renholder

Eva Bekkelund

414 56 256
eva.bekkelund@fagskolen-innlandet.no
Renholdsleder

Tor Frydenlund

952 62 558
tor.frydenlund@fagskolen-innlandet.no
Vaktmester

Velg Kategori: