Ansatte Fagskolen Innlandet

Administrasjon og ledelse

Gard Tekrø Rolid
Rektor
952 67 752
Frank-Jørgen Vangen
Assisterende rektor og avdelingsleder teknikk og industriell produksjon
958 12 313
Anne Rørvik
Avdelingsleder FVD, KEM og IT
913 65 984
Trond Eftedal
Avdelingsleder administrasjon, logistikk, ledelse, økonomi og markedsføring
905 26 744
Monica Rustad
Avdelingsleder helsefag og landbruksfag
952 62 585
Hilde Merete Støen
Avdelingsleder elektro
905 97 077
Arne S. Høy
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM
942 04 000
Morten Arnesen
Rådgiver
907 61 951
Anne Berit Ramstad Olsen
Sekretær
61 14 54 00
Bente Marie Normann
Sekretær
918 33 089
Ingeborg Øyhus Svendsen
Kontorlærling
901 15 841

Anlegg

Arne S. Høy
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM
942 04 000
Audun Strandlie
Lærer
995 20 798
Frøy Corneliussen
Lærer
991 24 682
Harald Fallsen
Lærer
954 32 401
Karl Holden
Lærer
952 62 563
Ole Harald Hoel
Lærer
905 62 364
Svein Arne Rudi
Lærer
974 00 723

BIM

Arne S. Høy
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM
942 04 000
Atle Solbakken
Lærer
468 99 675
John Ola Bakken
Lærer
478 48 474
Mogos Medhanie Hadgu
Lærer
968 55 023
Ole Harald Hoel
Lærer
905 62 364
Trond Erik Fugleberg
Lærer
918 26 110

Bygg

Arne S. Høy
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM
942 04 000
Arne Ivar Petersborg
Lærer
414 75 875
Atle Solbakken
Lærer
468 99 675
Audun Strandlie
Lærer
995 20 798
Bodil Nørdsti
Lærer
976 46 118
Grim Okstad
Lærer
905 30 970
Harald Fallsen
Lærer
954 32 401
Håvar G. Aabol
Lærer
970 45 142
Karl Holden
Lærer
952 62 563
Mogos Medhanie Hadgu
Lærer
968 55 023
Ole Harald Hoel
Lærer
905 62 364
Svein Arne Rudi
Lærer
974 00 723

Elektro

Hilde Merete Støen
Avdelingsleder elektro
905 97 077
Berit Irene Bergset
Lærer
901 05 595
Faid Barkahoum
Lærer
975 92 925
Jon Petter Ellingsgård
Lærer
952 62 566
Knut Drage
Lærer
900 55 243
Per Erik Løvholm
Lærer
952 62 578
Rune Lars Haram
Lærer
952 62 571
Svein Olav Rolfstad
Lærer
952 62 584
Tom Jakobsen
Lærer
924 50 700
Wojciech Zmudzinski
Lærer
902 34 658
Yngve Brovold
Lærer
414 14 374

FDV

Anne Rørvik
Avdelingsleder FVD, KEM og IT
913 65 984
Arne Ivar Petersborg
Lærer
414 75 875
Berit Irene Bergset
Lærer
901 05 595
Ola Dølven
Lærer
908 59 052
Roy Peistorpet
Lærer
913 78 969
Trond Bjørge
Lærer
911 75 244

Helse- og oppvekstfag

Monica Rustad
Avdelingsleder helsefag og landbruksfag
952 62 585
Ann Sofie Rekslen
Lærer/helserådgiver
951 77 082
Aud Irene Larsen
Lærer
410 38 777
Eli Nesset
Lærer
971 23 677
Sølvi Fjellestad
Lærer
483 51 877

IT-fag

Anne Rørvik
Avdelingsleder FVD, KEM og IT
913 65 984
Maths Austeng
Lærer
932 03 666
Morten Schjørlien
Lærer
930 27 163

KEM

Anne Rørvik
Avdelingsleder FVD, KEM og IT
913 65 984
Arild Kvikstadhagen
Lærer
416 13 212
Berit Irene Bergset
Lærer
901 05 595
Roy Peistorpet
Lærer
913 78 969
Øyvind Norland
Lærer
414 36 999

Landbruk

Monica Rustad
Avdelingsleder helsefag og landbruksfag
952 62 585

Ledelse, økonomi og markedsføring

Trond Eftedal
Avdelingsleder administrasjon, logistikk, ledelse, økonomi og markedsføring
905 26 744
Edvard Stavseth
Lærer
482 58 935
Grim Okstad
Lærer
905 30 970
May Andersen
Lærer
907 62 725
Ola Onsrud
Lærer
913 87 015
Rikke F. Kristiansen
Lærer
994 54 699
Steinar Gjerde
Lærer
922 21 427
Trond Bjørge
Lærer
911 75 244

Logistikk

Trond Eftedal
Avdelingsleder administrasjon, logistikk, ledelse, økonomi og markedsføring
905 26 744
Frode Glomstad
Lærer
911 59 100
Roy Jakobsen
Lærer
911 17 260

Realfag

Faid Barkahoum
Lærer
975 92 925
Håvard Broberg
Lærer
469 57 217
Marte Gunleiksrud
Lærer
926 66 916
Vidar Lillehaug
Lærer
980 55 396

Teknikk og industriell produksjon

Frank-Jørgen Vangen
Assisterende rektor og avdelingsleder teknikk og industriell produksjon
958 12 313
Jan Erik Vold
Lærer
934 17 916
Markus Fischer (permisjon)
Lærer
400 51 726
Marte Gunleiksrud
Lærer
926 66 916
Mette Westgård
Lærer
952 62 580
Pål Brekke
Lærer
958 01 273
Pål Reinertsen
Lærer
920 33 311
Per Anders Dahl
Lærer
908 52 566
Yngve Brovold
Lærer
414 14 374

Yrkesrettet kommunikasjon

Ane Fosse
Lærer/ PP-rådgiver
984 00 838
Håvard Lund
Lærer
414 75 505
Kjell Kaasa
Lærer
984 52 383
Tor Alfred Hauge
Lærer
924 85 224
Trond Erik Fugleberg
Lærer
918 26 110

Rådgivere

Morten Arnesen
Rådgiver
907 61 951
Ann Sofie Rekslen
Lærer/helserådgiver
951 77 082
Ane Fosse
Lærer/ PP-rådgiver
984 00 838

IT-avdelingen

Trond Endrestøl
IT-ansvarlig
952 62 567
Emil Nordli
IT-lærling
932 40 292
Patrick B Fegri
IT-lærling
952 62 574

Vaktmestre og renhold

Rune Amundsen
Ledende vaktmester
414 76 436
Tor Frydenlund
Vaktmester
952 62 558
Eva Bekkelund
Renholdsleder
414 56 256
Åse Østbye
Renholder
952 62 559
Kay Thi Aye
Renholder
Khamongsha Thairat
Renholder
905 45 224

Bibliotek

Laila Knudsen
Bibliotekar
952 62 557